PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788872}

Tu i teraz

Here and Now
6,7 1 372
oceny
6,7 10 1 1372
Tu i teraz
powrót do forum serialu Tu i teraz

Ostatnia, króciutka scena z dwoma braćmi pod gwiazdami zaczarowała mnie, nawet ten kawałek na jutubie znalazłam! „Coś” magicznego jest w tym serialu...

evillynn

Ogólnie w tym odcinku podkreślona została więź braci. Mi podobała się jeszcze scena, w której Ramon przychodzi po poradę do tej terapeutki Carmen i ona udziela mu kilku wskazówek na temat pochodzenia i jego wpływu na odbiór przez niego otaczającej rzeczywistości. Widać ulgę na twarzy chłopaka, że jednak to nie jest wina jego złej kondycji psychicznej,a po prostu tego, iż jego krewni mieli bardziej otwarte umysły i daleko bardziej posuniętą wrażliwość.

ocenił(a) serial na 7
evillynn

Ten serial ma tyle pięknych momentów... Magia w najczystszej postaci.
W ogóle jestem pełen podziwu dla obsady i tego jak sprawnie aktorzy potrafią tchnąć życie nawet w najbanalniej napisane dialogi (a trzeba przyznać że takie się niestety zdarzają). Mimo wszystko świetnie się to ogląda. Boję się tylko o niepewną przyszłość tego serialu, bo przy tak małej popularności mogą go anulować po pierwszym sezonie :/ Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i HBO pozwoli twórcom zamknąć historię w tylu sezonach ilu będzie trzeba.

ocenił(a) serial na 8
wito_filmweb

Taaaak, aktorstwo jest tutaj na baaaardzo wysokim poziomie, bohaterowie są dzięki temu niesamowicie żywi i interesujący. Bardzo mocno gra się tutaj mimiką, oczami, a to zawsze cenię sobie najbardziej :D

evillynn

Serial jest świetny, jest w nim mnóstwo ciekawych wątków i w ogóle cały klimacik mi bardzo odpowiada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones