PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788872}

Tu i teraz

Here and Now
6,7 1 372
oceny
6,7 10 1 1372
Tu i teraz
powrót do forum serialu Tu i teraz

Co do związku psychologa z Ramonem i celibatu tego drugiego syna?

shrrew

Co do celibatu (przerywanego - co było widać w jednym z odcinków) to Duk był straumatyzowany za dziecka widokiem wykorzystywanej seksualnie matki i z racji tego brzydzi się seksem

evillynn

W sumie nie wiem czy on tak do końca się tym brzydzi. Te przerywniki pokazywały, ze raczej mu to pasowało. Ten celibat może być swego rodzaju przykrywką..

shrrew

Hmm w jednym z odcinkow zarywał do „beznamiętnego seksu” przypadkowe kobiety ale gdy uśmiechnęła się do niego Azjatka to on się odwrócił... trudno tez powiedzieć czy pasowało mu to co widział jak był chłopczykiem, raczej odcisnęło to na nim piętno i on zdaje sobie z tego sprawę

ocenił(a) serial na 7
shrrew

Co do związku psychologa z Ramonem- no właśnie to bardzo ciekawy wątek, ale nie mam pojęcia :)

sylsob1

Ja myślałam, ze to moze jacyś bracia, ale maja różne matki, wiec odpada :/

shrrew

Jest między nimi jakaś duchowa więź - może będzie to jeden z elementów nowej religii siostry Ramona ;)

ocenił(a) serial na 7
shrrew

Jak tak się zastanowić to może być między nimi jakieś pokrewieństwo bo przecież Ramon jest adoptowany ?

sylsob1

Też wychodzę z założenia, że ich losy musiały się w jakimś momencie połączyć i dlatego mają te sny, tak jakby podświadomość wysłała im jakiś komunikat. O historii Ramona wiemy niewiele. Może w przyszłych odcinkach coś się rozjaśni.

ocenił(a) serial na 7
shrrew

Szczerze liczę na jakieś racjonalne wyjaśnienie tego wątku, bo motyw paranormalny średnio do mnie przemawia.

wito_filmweb

Jest wg mnie tak dobrze wkomponowany w wątki realistyczne, że akurat mi wszystko pięknie współgra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones