Tim RobbinsI

Timothy Francis Robbins

8,5
28 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Robbins

Jak na razie oglądałem z nim "Skazani na Shawshank" oraz "Rzeka Tajemnic" ,w planie mam obejrzenie "Drabiny Jakubowej".
Jakie jeszcze filmy możecie mi polecic?

Mathias_13cool

Wchodzi ktoś na tą stronę?

Mathias_13cool

Nie oglądałem zbyt wielu filmów tego aktora, ale na wyróżnienie na pewno zasługuje Hudsucker Proxy braci Coen.

Mathias_13cool

Jak dla mnie Arlington Road jest świetnym filmem. Polecam

Mathias_13cool

Z czystym sumieniem mogę polecić "Hudsucker proxy" no i najlepszy moim zdaniem film z Timem czyli "drabina jakubowa".

Mathias_13cool

Drabina Drabina Drabina Drabina :) nie zwlekaj

imperial90

Dla mnie najlepszy film z nim to "Zycie ukryte w słowach". Niewiele filmów potrafi mnie doprowadzić do płaczu, temu się udało.

Binula

Może nie cały film ale zagrał mały epizod w "Wojna Światów".Rola psychicznego wariata który chciał zgładzić kosmitów była genialna !!! Tim zagrał tam wyśmienicie i aż szkoda że tak krótko.

Mathias_13cool

Tak jak moj poprzednik polece Ci Hudsucker Proxy. ALE jezeli chcesz
zobaczyc naprawde dobry film z Timem koniecznie obejrz Życie ukryte w
słowach. Cudowny scenariusz obsada i klimat.

Mathias_13cool

"Arlington Road" - nie czytaj recenzji to prawdopodobnie cię zaskoczy - nie banalny. "Przed Egzekucją" - Nie grał, a wyreżyserował świetny dramat, mnie złapał za serducho i ścisnoł na dość długo.

użytkownik usunięty
loro_2

Do wyżej wypisanych dodałabym jeszcze Hałas - tak na dobry początek.

Mathias_13cool

"Gracz" - znakomita satyra na Hollywood od samego mistrza, Roberta Altmana.

Mathias_13cool

A "PRAWDZIWE OBLICZE CHARLIEGO"?;-)
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones