Tim RobbinsI

Timothy Francis Robbins

8,5
28 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Robbins

W Shawshanku ani Rzece Tajemnic tego nie zauwazyłem .

karlwerner

zły on:-)

goandrewgo_

http://imdb.com/gallery/granitz/5472/SeanPennwi_Count_11605431_400.jpg.html?path =pgallery&path_key=Penn%2C%20Sean%20(I)&seq=32

goandrewgo_

W Rzece tajemnic było to ewidentnie widać, Shawshanku jeszcze nie oglądałam, więc się nie wypowiadam. Oceniając jego filmy dałabym mu nawet więcej niż 196.

Binula

A wyglądał na takiego malutkiego !

goandrewgo_

Wiem o tym od dawna (dobrze widać to też w "Graczu" i "Hudsucker Proxy"). I rozumiem go. Sam mam 202 cm wzrostu. :-)

snoopy

snoopy, dawaj swój numer telefonu :-)))))))))))

snoopy

Ja mam 204 cm.

goandrewgo_

W Shawshanku wyglądał na wielkiego faceta. Ja zauważyłam, że jest wysokim mężczyzną.

Ktos_tam

A "Życie ukryte w słowach"?? Tu dopiero widać jego wzrost!!! Film świetny, a Tim pasuje do niego idealnie. On, jako Josef, stanowi oparcie dla drobniutkiej Hanny (chociaż początkowo, to ona się nim opiekuje). Kontrast wzrostu jeszcze bardziej uwypukla tę zależność:))- siłę Josefa, bezradność Hanny (wiadomo, że nie tylko o to w filmie chodziło, bo symboli i przeróżnych znaczeń jest w nim bardzo wiele:, ale akurat w tym wątku oceniamy wzrost:))

Borysa

ja zauwazylam w "the lucky one's" :) polecam ten film :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
goandrewgo_

Nie oglądałam Rzeki, ale w Shawshank widać ewidentnie, że jest najwyższy ze wszystkich ;pp

goandrewgo_

właśnie w Shawshanku zupełnie nie widać, że jest taki wysoki. Wydawał mi się małym kurdupelkiem przy Freemanie :D

googaify

W Drabinie Jakubowej widać to wyraźnie.

Arg

Racja, oglądałam ostatnio "Drabinę Jakubową" i tam widać że wysoki chłop z niego :)

LadyKrueger

EE tam, są wyżsi ludzie, sam mam 195 cm, a wciąż rosnę.

goandrewgo_

no, no, nie wiedziałam że to taki kawał chłopa. A nie wygląda na wielkiego, bo jest bardzo proporcjonalnie zbudowany. Dopiero jak stanie koło niego ktoś o przeciętnym wzroście widać, że jest wysoki. Świetny aktor , od dziś jeszcze bardziej go lubię ;)))

amelia_3_

Bardziej lubisz aktora bo jest wysokiego wzrostu? Aha

kinoman02

Aaaa. no wiesz gusta są różne.

amelia_3_

Jednakże na lepszą ocenę aktora nie powinien wpływać fakt że ma 196 cm wzrostu (;

kinoman02

Tiaaa, jak cię to uspokoi lubie tez i to bardzo Hoffmana, Zamachowskiego i Nicholsona :)

amelia_3_

Uspokoiło (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones