Necar Zadegan

7,1
156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Necar Zadegan

Podziwiam ją za odwagę i hart ducha. W filmie "Elena Undone" - grając z zapaleniem płuc - stworzyła, wraz z partnerującą jej Traci Dinwiddie ekscytującą, przesyconą uczuciami, miłosną atmosferę.

karen_

Oj,zdecydowanie Karen!!Ja za tę całą atmosferę-spojrzenia,gesty,wibrujący w powietrzu erotyzm,"chemię" między aktorkami itd. dałabym może nawet i 10 :)Zapewne w rankingu najgorętszych par ta dwójka byłaby bardzo wysoko- subiektywnie jak dla mnie, na gorąco- pomiędzy parą z Bound , Złodziejki,Fire czy I can,t think straight. Mam wrażenie,że wszystkie pozostałe wątki i osoby są tylko niezbędnym tłem,do "osadzenia miłości Peyton i Eleny w realiach " ( niektóre wątki zresztą bym chętnie wyrzuciła,bądź zmieniła czy skróciła ) Jako całośc film nierówny,rozchwiany,ale na sceny między Necar i Traci można patrzeć i patrzeć i patrzeć i zazdrościć, zazdrościć.....

melania1964

Podpisuję sie pod Twoją wypowiedzią wszystkimi kończynami!!!

melania1964

Ja również zgadzam się z wami. Niezwykła gra tych dwóch Pań, zapierająca dech w piersiach. Większość par homo czy hetero tworzone w filmach są niewyraźne, mgliste takie nijakie a tu to po prostu WOW !!!

morol

stworzyły niesamowitą parę. mmm !

karen_

dokładnie kipi kipi namiętnością między nimi ;p *(Traci Dinwiddie jest bi i mogła wnieść do roli doświadczenie ;p )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones