Mélanie Thierry

7,2
1 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mélanie Thierry

Nie najgorszy talent aktorski szkoda tylko że jest tak szkaradna ;-)

nucode

No dokładnie, chociaż talentu nie zauważyłem.

doliwaq

Widziałem ją tylko w jednym filmie, więc nie oceniam talentu, ale szkaradna z pewnością jest. Musi mieć jakiś problem z genami skoro natura obdarzyła ją męską szczęką.

buggeer

Ależ wy jesteście wybredni, panowie. To przecież piękna dziewczyna! Geny jak najlepsze, a wyrazista szczęka to ponoć oznaka silnego charakteru.

Vuzz

No to ja się dołączam do wielbicieli urody - mi się to dziewczę podoba! Nie zauważyłem natomiast za bardzo talentu aktorskiego - może kaprawym na jedno oko bądź oba...

Bedrich

Nawet bardzo podoba :)

doliwaq

Jak dla mnie 5+, wiem, że to zalezy od gustu, ale w jej urodzie jak dla mnie jest coś niezwykłego i coś bardzo fascynującego. Dopłacam i biorę :)

nucode

Ładna dziewczyna mi sie podoba :)

nucode

hehehe nie wiem gdzie Ty masz oczy stary. ta dziewczyna jest przecuuudooowna

nucode

chciał bym gościć taką dziewczynę co noc na swoich włościach bo jak dla mnie to jest z niej laska pierwsza klasa

nucode

Szkaradna? Moim zdaniem jest coś w jej urodzie że jest ładna. Ma 30 Lat a wygląda na max 19

nucode

Jaka szkaradna? Ona jest przepiękna!

użytkownik usunięty
saisonenenfer

Szkaradna??? Wg mnie ma bardzo ciekawą urodę.

nucode

dla mnie jest piękna. nietuzinkowa. plus te wielkie, błękitne oczy...

nucode

no muszę się zgodzić super piękna to nie jest, widziałem ją tylko w BABYLON więc talentu też nie oceniam chociaż źle nie zagrała.

nucode

To, że ma męską szczękę i rybie usta nie znaczy od razu, że szkarada.. ;)

nucode

A ja myślę, że jest bardzo ładna, choć nie ma idealnej urody we wszystkich szczegółach :) Jak zobaczyłam ją w zwiastunie "1900: Człowiek legenda" to moja reakcja "Ojej, ale śliczna!" :)

nucode

Talent talentem, ale jako ozdobnik do takich filmów jak Largo Winch albo Babylon powinni wybierać ładniejsze aktorki. Zgadzam się, że ta jest dość brzydka.

nucode

Szkaradna to jest Szejbal z morda szczura,chyba sie wam strony popi*rdolily.
Albo ten trans co gral z De Niro w The Bag man to jest meska uroda.
Melanie jest bardzo kobieca nie jest idealna wg.mnie,ale bardzo bardzo sexy.

CichyMorderca

Ojej, jaki niegrzeczny z ciebie chłopiec. Powiedz, masz może dziewczynę? Tylko tak szczerze.

CichyMorderca

Odpowiedz. Nie wstydź się.

nucode

Oj tam. Mi się w tym lateksowym kostiumie pielęgniarki podobała.

nucode

Tak jaka szkaradna xD

nucode

Jak ja uwielbiam komentarze w tym stylu...

nucode

Najgorsze jest to,że już jako nastolatka to był brzydal np w 1900.. xD

nucode

Ma wspaniałą urodę nie widziałem ładniejszej dziewczyny od niej

nucode

Cudowna dziewczyna!

nucode

dla mnie jest piękna, niesamowita

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones