PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=423852}

Szczęśliwy powrót

The Lucky Ones
6,5 3 544
oceny
6,5 10 1 3544
Szczęśliwy powrót
powrót do forum filmu Szczęśliwy powrót

Bardzo miły w odbiorze film. Ciepły, toczacy sie w spokojnym, stonowanym tempie. Nikt nie bedzie na tym filmie tarzał sie po ziemi ze śmiechu, niemniej swój humor posiada. Fajny. 7/10

ApolloCreed

Tak posiada, choć w ilości ograniczonej :P Film dobrze się oglądąło i najwiekszy plus to jak dla mnie Tim oczywiście :)

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed

Bardzo dobry film. Proste przedstawienie historii kilku wspólnych dni trojga ludzi, których łączy tylko wojsko i odniesione rany na wojnie. Każdy ma swój cel, każdy ma swój wzorzec zachowania. Różnią się a jednocześnie zdają się być bardzo podobni. Ich problemy nie są w żaden sposób przesadzone - pokazują jednak w prosty sposób że życie to nie bajka. Mamy więc prostą ale nie przesłodzoną fabułę, świetnie zbudowane a jeszcze lepiej zagrane postacie i to wszystko z rozsądnym zakończeniem.
Nie jest to kino akcji ani typowa komedia. Nie jest to klasowy hit ale na pewno jest to świetny film na wolny wieczór. A kiedy film się już kończy, siedzę i żałuje że nie wiem co z nimi było dalej.

Daje 8/10. Urzekła mnie postać grana przez Rachel McAdams - trochę naiwna a zarazem otwarta i szczera. Zastanawiam się jak taka dziewczyna mogła trafić do wojska. I o co pokłóciła się z matką :) T.K. od początku zdaje się twardo dążyć do swojego celu - im dłużej go jednak widzimy, tym bardziej widać w nim pewne skrajności. Jednocześnie jest twardy ale pozostaje przy tym zwykłym człowiekiem. Cheaver żyje w prostym świecie, który nagle się wali. Film zdaje się wykazywać lekką krytykę armii ale to chyba nieprawda. Mimo że cała trójka przeszła tam ciężkie chwile to zdają się być w pewien sposób lepsi od otaczającego ich świata.

ocenił(a) film na 7
ApolloCreed

Owszem. Szkoda tylko, że w trójkę nie uciekli do Kanady :) Serio. Miałam nadzieję, że nie wrócą do armii.
Dla tych co oglądali "Bezdroża" - muzyka łatwo rozpoznawalna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones