PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=423852}

Szczęśliwy powrót

The Lucky Ones
6,5 3 544
oceny
6,5 10 1 3544
Szczęśliwy powrót
powrót do forum filmu Szczęśliwy powrót

10/10

użytkownik usunięty

i tyle. Lubię takie kino

ocenił(a) film na 8

ja tez :>

monkey_lila

Mi też się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem dycha to za dużo, ale podobał mi się naprawdę. Świetnie zagrany, świetnie wyreżyserowany, lubię niedopowiedziane momenty, które z jednej strony są czytelne, ale z drugiej nie są prostackie. Trochę mi nie "pasowało" tak swobodne poruszanie problemu "wackowego", ale to już nie ujma dla filmu, raczej specyficznej obyczajowości. Ogólnie film mimo, że się w nim nic specjalnego nie dzieje, wyzwala pozytywne uczucia, chciałoby się mieć ich za przyjaciół.

Jaho63

Jeśli się film podobał to i czemu nie dać dychy? Nie oceniam filmów jakoś surowo... 7/8 średniak 9 bardzo dobry lecz czegoś zabrakło 10 wiadomo arcydzieło. Większość filmów ocenianych poniżej 7 to raczej film na raz bez większej głębi itp. Oczywiście nie sugeruję się średnią na filmwebie bo to śmiech na sali.

ocenił(a) film na 8
Jaho63

Cała trójka jest niezła ale Rachel była w tym filmie naprawdę ekstra. Scena kiedy T.K. przyznaje w co naprawdę dostał a po chwili słyszy rady Collee - to naprawdę powaliło mnie na kolana. No i akcja w rurze podczas tornada :)

ocenił(a) film na 10

super filmas :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones