PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432128}

Miasto cienia

City of Ember
6,4 15 060
ocen
6,4 10 1 15060
Miasto cienia
powrót do forum filmu Miasto cienia

Wiem, że dzisiaj leci na TVN o 15:10. Warto go sobie obejrzeć? Oczywiście nie liczę na super ambitną produkcję.Podzielcie się waszą opinią. ;)

bellatrixx_2

Daj sobie spokój z tym łajnem, jest śliczna pogoda, lepiej idź pochytać witaminy D...

Detoksynator

Też się zastanawiałem, bo nie tak dawno (wstyd się przyznać) odkryłem S.Ronan.
Ale patrząc na średnią filmu, opinie i wpisany gatunek "familijny", jednak sobie odpuszczę.

mattbuyek

Duzy bład. NIe warto patrzec na oceny.

sever

"Duży błąd"? Ten film to nic nadzwyczajnego a dziur i debilizmów jest tu bardzo wiele jak na ten gatunek filmówy..

Azejzel

Ale zdajesz sobie sprawe ze ten film to bajka? W Smerfach tez sie doszukujesz dziur i debilizmów? Jak na "ten gatunek filmowy" to "Miasto cienia" to wysoka liga.

sever

To jest film familijny, a nie bajka, ale biorąc pod uwagę liczbe momentów w których łapałem się za głowę nie dziwie się, że nazywasz ten film mylnie bajką. Niezbyt przyjemnie mi się oglądało ten film, historia mogłaby być nawet ładnie poprowadzona z lepszym scenariuszem oraz reżyserem.. mam nadzieję, że chociaż książka trzyma jakiś poziom..

bellatrixx_2

Nie był zły choć trochę początek nudny

PS Ironiczna śmierć burmistrza może komuś przypaść do gustu :P

ocenił(a) film na 7
bellatrixx_2

też uważam, że film nie był taki zły, a nawet bym powiedziała, że dobry :)

delishya

Ja bym powiedziała, że był całkiem, całkiem, ale jak na gatunek fantasy, to trochę nudą mi zawiało, niestety -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones