PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432128}

Miasto cienia

City of Ember
6,4 15 060
ocen
6,4 10 1 15060
Miasto cienia
powrót do forum filmu Miasto cienia

Nie oglądałem jeszcze, ale czy trochę nie przypomina Wam (w domyśle - graczom) głównej fabuły z Fallout'a I? Klimat podobny, a po opisach patrząc wstęp do filmu taki sam, jak pierwsze zadanie jako wstęp do gry ;)

ocenił(a) film na 8
ApocalipticM

Nie jestem az tak optymistyczny, ale zacheciles mnie, obejrze film w takim razie, nawet jesli tylko przez 10sekund bedzie przypominal fallouta :))

ocenił(a) film na 5
maryou5h

No zobaczymy, ale słowo "familijny" troszkę zniechęca ;)

ApocalipticM

Film jest przeznaczony dla młodzieży w wieku 12 lat.Nie spodziewałbym się dojrzałej fabuły która odwzorowałaby klimat świata post apokaliptycznego nie wspominając już o przemocy czy występujących mutacjach. Klimat Fallout'a przynajmniej moim zdaniem nie jest lekki
i skłania do przemyśleń, nie spodziewałbym się tego po powyższym filmie. Jednakże z ogromną chęcią obejrzałbym coś w klimacie pierwszych dwóch falloutów.

ocenił(a) film na 5
EPSECTRE23

Zgadzam się, to typowe kino familijne, nie powiem, momentami ciekawe zdjęcia, całkiem przyzwoita ścieżka dźwiękowa, jednak to nadal film lekki, z grupą docelową <14. Z takim Falloutem i klimatem post-apo nic wspólnego nie mający. Sam ciągle czekam na film, który odda ten brudny klimat z F2, może kiedyś się doczekam ;)

ocenił(a) film na 7
EPSECTRE23

Mnie osobiście pomimo lżejszej fabuły miło się oglądało w/w tytuł. Napięcie było odpowiednio budowane. Sam mam 26 lat i odbieram "Miasto Cienia" dosyć przyjemnie także mogę polecić innym nie tylko 12 latkom :)

ocenił(a) film na 8
ApocalipticM

Fabuła filmu jest dosyć przewidywalna. Filmu nie oglądałem od początku, ale skojarzył mi się z "Seksmisją" Machulskiego. Pewne wątki zaczerpnięte z Fallout'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones