PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6664}

Kaczor Howard

Howard the Duck
5,6 9 009
ocen
5,6 10 1 9009
4,5 8
ocen krytyków
Kaczor Howard
powrót do forum filmu Kaczor Howard

Jak wiadomo pojawia się w scenie po napisach w guardians of the galaxy.
Ciekawe czy dostanie własny film czy zaliczy gościnny występ u innej ekipy?

CottonCrush

Ale jaja by byłe jak by zrobili film o kaczce :D

ocenił(a) film na 8
GreenNinja150

Powoli kończą się popularni bohaterowie, trzeba sięgnąć głębiej.

CottonCrush

jak już wspominałam w samym temacie strażników - to już trzeci raz w ostatnim czasie, kiedy produkcje disneya nawiązują do howarda:
1. odcinek Misja Marvel w serialu Fineasz i Ferb
2. film Samoloty 2
3. no i sami strażnicy

też się zastanawiałam, czy powinniśmy się czegoś spodziewać w związku z tym przemycanym kaczorem Howardem

ocenił(a) film na 8
siossstrzyczka

Jakie nawiazania w 1 i 2? Pojawiał się?

CottonCrush

w fineaszu tylko słownie sie o nim wspomina - czy ten gościu to był kaczor howard?
a w samolotach jest wyciągnięta w trakcie filmu tajemnicza kaseta vhs zapakowana w pudełko z tytułem Howard the truck (przeinaczone na potrzeby tego samochodowo - samolotowego świata), a na obrazku jest takie jajo jak na plakacie Howarda, z tym że ciężarówka z niego wystaje

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
siossstrzyczka

plus jeszcze w grze Lego Marvel Heroes jest grywalna postać Howarda

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CottonCrush

Aczkolwiek Howard ze strażników jakiś był inny ... :( W sumie trzeba byłoby teraz zrobić jakiś film w którym byłoby wyjaśnione jak Howard znalazł się na tej planecie.
Ja jednak wolę Howarda z tamtego filmu - był jakiś sympatyczniejszy a ten ze strażników jakiś wychudzony ...

ocenił(a) film na 6
www_dubbing_pl

Przecież ten Howard i ten ze Strażników to dwie kompletnie różne postacie tak jak Batman Keatona i Batman Bale'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones